Strona główna Kontakt Dostawa tortów

Obszar dostawy tortów weselnych i okolicznościowych

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i okolicznościowych. Przygotowujemy słodkości na Państwa stoły, które możecie zamawiać również poprzez niniejszy sklep internetowy. Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT przy zamówieniach powyżej 350 zl w obszarze naszych dostaw.

Odbiór osobisty tortów i ciasteczek okolicznościowych.

Jeżeli Wasze zamówienie to torty lub ciasta i ciasteczka jest mniejsze niż 40 zł lub znajdujecie się w pobliżu naszej siedziby, możecie skorzystać z odbioru osobistego w Katowicach- Szopienicach. Zobacz stronę kontakt aby zobaczyć nasze dane. 

Obszar dostaw tortów i ciasteczek.

Podstawowe miasta: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Ruda Śl., Siemianowice Śl., Radzionków, Tychy.

Aby skorzystać z bezpośredniej dostawy, na Wasz adres domowy lub też na adres przyjęcia, wymagane jest minimalne zamówienie w kwocie 60 zł. 

Koszt dostawy tortów weselnych, okolicznościowych i ciasteczek.

Wszystkie zamówienia powyżej 60 zł mogą być dowiezione naszym transportem firmowym w obszarz dostaw.
Koszt bezpośredniej dostawy wynosi 26 zł w obszarze dostaw. 

Dostawa GRATIS

Wszystkie zakupy powyżej 350 zł upoważniają Państwa do skorzystania z DARMOWEGO TRANSPORTU tortu weselnego lub urodzinowego bezpośredniego w obszarze dostaw. Koszt dowozu zamówienia nie będzie wtedy doliczany do rachunku końcowego. 

Inne formy dostawy zamówienia

Inne formy, godziny oraz dodatkowe usługi dostarczenia przesyłki możliwe są po indywidualnym ustaleniu z Zamawiającym. Przed złożeniem zamówienia na tort weselny lub urodzinowy prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Z każdym Klientem znajdziemy wspólny język, bo cenimy sobie Wasze przywiązanie do naszej Cukierni dostarczającej doskonałe torty weselne i okolicznościowe.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

schowek
Produkty (0)