Strona główna O Cukierni

Działamy już ponad 40 lat na terenie Śląska i Zagłębia tworząc wspaniałe torty, ciasta i ciasteczka bankietowe w oparciu o sprawdzone i oryginalne receptury.

Po tylu latach możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy artystami - jubilerami słodyczy. Dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach smak i ozdoby naszych produktów. Zarówno smak jak i kompozycja naszych produktów są niepowtarzalne oraz łatwo rozpoznawalne, co bardzo nas cieszy a jednocześnie zobowiązuje.

Prowadzimy działalność na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych. Wypiekamy także torty firmowe z logo oraz torty giganty do  10 000 porcji.  Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT.

Dogodna lokalizacja, w centrum największego skupiska ludności w Polsce, pozwala nam rozwijać się bardzo dynamicznie, a jednocześnie obserwować trendy, modę i dostosowywać się do niej. Nie zapominamy jednak o niezbędnych elementach wspaniałego tortu takich jak tradycja, jakość i bezpieczeństwo sanitarne. Coraz większą grupę stałych Klientów stanowią Restauracje i Hotele. Ich zaufanie jest dla nas bardzo cenne. Wybierając cukiernię Ania, do obsługi organizowanych przyjęć okolicznościowych, poświadczają najwyższą jakość naszych tortów i ciast. 

Naszym firmowym produktem są wspaniałe torty, które komponujemy do 9 pięter w różnych technikach dekoracji. Dodajemy do nich kompozycje kwiatowe, figurki, perełki, ... . Wypiekamy również ciasta, ciastka i ciasteczka bankietowe, które odpowiednio kroimy i dekorujemy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo sanitarne.

Realizujemy również bardzo nietypowe zamówienia Klientów,dostosowując się do ich indywidualnych upodobań, pod względem kształtu jak i smaku naszych wyrobów. Wśród naszych wypieków możecie Państwo znaleźć kaktusa, fotel, książkę, samochód i wiele innych (wśród nich są też te,przeznaczone dla osób dorosłych).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

schowek
Produkty (0)