Strona główna O Cukierni Cukiernia Torty Weselne

To już ponad 50 lat gdy na terenie Śląska i Zagłębia tworzymy torty weselne, okolicznościowe oraz ciasta i ciasteczka bankietowe w oparciu o sprawdzone i oryginalne receptury.

Już po tylu latach możemy spokojnio i z pewnością powiedzieć o sobie, że jesteśmy artystami - jubilerami słodyczy.

W najdrobniejszych szczegółach dopracowujemy smak i ozdoby naszych tortów. I smak, i kompozycja naszych produktów są niepowtarzalne oraz łatwo rozpoznawalne. Cieszy nas niezmiernie Wasze zaufanie i przywiązanie do tradycji - a jednocześnie zobowiązuje do dalszego trzymania odpowiednio wysokiego poziomu.

Torty dostarczamy na terenie całego województwa Śląskiego specjalizując się w obsłudze uroczystości weselnych, komunijnych i innych przyjęć okolicznościowych.

Wypiekamy także torty firmowe z logo oraz torty giganty do  10 000 porcji.  Dzięki doskonale rozwiniętej sieci dróg i wypracowanemu systemowi realizacji dostaw naszym Klientom zapewniamy DARMOWY TRANSPORT.

Dogodna lokalizacja, w centrum największego skupiska ludności w Polsce, pozwala nam rozwijać się bardzo dynamicznie, a jednocześnie obserwować trendy, modę i dostosowywać się do niej. Nie zapominamy jednak o niezbędnych elementach wspaniałego tortu takich jak tradycja, jakość i bezpieczeństwo sanitarne. Coraz większą grupę stałych Klientów stanowią Restauracje i Hotele. Ich zaufanie jest dla nas bardzo cenne. Wybierając cukiernię Ania, do obsługi organizowanych przyjęć okolicznościowych, poświadczają najwyższą jakość naszych tortów i ciast. 

Naszym firmowym produktem są wspaniałe torty, które komponujemy do 9 pięter w różnych technikach dekoracji.

Dodajemy do nich kompozycje kwiatowe, figurki, perełki, ... . Wypiekamy również ciasta, ciastka i ciasteczka bankietowe, które odpowiednio kroimy i dekorujemy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo sanitarne.

Realizujemy również bardzo nietypowe zamówienia Klientów,dostosowując się do ich indywidualnych upodobań, pod względem kształtu jak i smaku naszych wyrobów. Wśród naszych wypieków możecie Państwo znaleźć kaktusa, fotel, książkę, samochód i wiele innych (wśród nich są też te, przeznaczone dla osób dorosłych).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

schowek
Produkty (0)