Strona główna O Cukierni Opinie naszych Klientów

Najważniejsze i najbardziej cenne są dla nas zawsze opinie naszych Klientów.

To one motywują nas do dalszego działania i kreatywności w tworzeniu nowych niezwykłych kompozycji smakowych. Cieszymy się z każdej pozytywnej informacji zwrotnej, jaką od Państwa otrzymujemy. Państwa zadowolenie sprawia, że nasza praca ma sens!

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować Cukierni Ania za uświetnienie naszego wesela. Każdy pragnie aby ten wyjątkowy dzień w życiu posiadał odpowienią oprawę, którą my w znacznym stopniu zawdzięczamy cukiernikom z "Ani" i przygotowanym przez nich ciastom, ciasteczkom z podziękowaniami dla gości, a przede wszytkim pięknemu, robiącemu ogromne wrażenie piętrowemu tortowi! Goście byli zachwyceni i bardzo chwalili sobie smak wybranych przez nas słodkości. Zdecydowanie polecamy Cukiernię Ania wszytkim Młodym Parom planującym przyjęcie weselne. Dla nas wybór tej cukierni był strzałem w dziesiątkę!"
Aneta i Mateusz

"W Cukiernki Ania zamawiałem tort urodzinowy dla kolegi. Kolega jest z zawodu mechanikiem więc wybrałem dla niego tort w kształcie samochodu. Był zachwycony pomysłem a sam tort smakował zarówno jemu, jak i pozostałym uczestnikom imprezy."
Wojtek

"Polecam Cukiernię Ania z całego serca! Przepyszne ciastka smakujące jak domowe i wzory idealne dla dzieci! Jestem młodą pracującą matką i cukiernia uratowała mnie podczas przygotowywania urodzin mojej 9-letniej córki. Sama nie miałabym czasu aby upiec tyle ciasteczek ani przygotować odpowiedniego tortu. W cukierni zamówiłam tradycyjne ciasta, ciasteczka z nadrukiem postaci z bajek oraz tort Księżniczkę - dzieciaki były zachwycone a córka do tej pory wspomina swój niezwykły tort."
Katarzyna

"Jestem bardzo zadowolny z usług Cukierni Ania oraz ich podejścia do klienta. Zamówione przez mnie ciasta były smaczne, precyzyjnie wykonane i dostarczone na konferencję na czas. Pełen profesjonalizm." 
Krzysztof

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

schowek
Produkty (0)