Ponieważ możliwości są tak duże a okazji jest wiele, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ciast, tortów okolicznościowych i ciasteczek.

Każdy z naszych wyrobów przygotowujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły. Z wyczuciem łączymy ze sobą smaki, które najlepiej się uzupełniają aby stworzyć wyjatkową i niezapomnianą kompozycję. O jakość naszych produktów i niezmienność receptur dbają najlepsi śląscy cukiernicy. Każdy przygotowany przez nas tort i każde ciasto zyskuje precyzyjną dekorację mającą cieszyć oko i wzmagać walory smakowe.  

Naszym flagowym produktem są wspaniałe torty, które komponujemy do 9 pięter w różnych technikach dekoracji. Dodajemy do nich kompozycje kwiatowe, figurki, perełki itd. Wypiekamy również ciasta, ciastka i ciasteczka bankietowe, które odpowiednio kroimy i dekorujemy. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i pełne bezpieczeństwo sanitarne.

Realizujemy również bardzo nietypowe zamówienia Klientów, dostosowując się do ich indywidualnych upodobań, pod względem kształtu jak i smaku naszych wyrobów. Wśród naszych wypieków możecie Państwo znaleźć kaktusa, fotel, książkę, samochód i wiele innych.

Wszystkie nasze słodycze wykonujemy wyłącznie na zamówienie co daje Państwu gwarację świeżości oraz dostarczenia wyrobów na czas!

Obecnie w stałej ofercie posiadamy:

Jesteśmy pewni, że różnorodność naszych produktów i najwyższe standardy wykonania zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

schowek
Produkty (0)